Jak wybrać najlepszą poduszkę Down

Jak wybrać najlepszą poduszkę Down

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Poduszki w dół oferują miękką i formalną powierzchnię snu. Umożliwia to śpiącym dostosowanie poziomu wsparcia przy jednoczesnym zachowaniu komfortu.

Dla osób, które martwią się o zdrowie i etyczne implikacje poduszek, dostępne są również alternatywy w dół.

W tym artykule omówiono ten artykuł poduszki, najlepsze opcje dostępne online, ich zalety i wady oraz alternatywy.

Korzyści i wady

Niektóre korzyści i wady do rozważenia przy wyborze poduszki Down to:

alergie

Niektórzy lekarze zalecają, aby osoby z astmą i alergią unikały produktów, ale potwierdzające dowody na to nie są rozstrzygające.

Badanie z 2002 r. Wykazało, że przetworzone na rynku, że w handlu przetworzonym i umyte pióra nie gromadziły roztoczy pyłu. Jednak podkład astmy i alergii doradza unikanie produktów, ponieważ użytkownicy nie mogą ich myć w gorącej wodzie.

Higiene

Poduszki na dół można myć, ale większość producentów radzi od prania w gorącym Woda.

Użytkownicy powinni korzystać z bezpiecznego detergentu do prania i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Nadmierne mycie może uszkodzić poduszkę lub skrócić jej żywotność.

komfort

poduszki w dół są bardziej miękkie niż większość innych poduszek, ale również konturowują głowę i szyję, oferując konfigurowalne wsparcie. To sprawia, że ​​są to dobra opcja dla osób, które chcą zmienić poziom wsparcia w razie potrzeby lub mają przewlekły ból.

Nieintetyczne tkaniny

Niektórzy ludzie martwią się o bezpieczeństwo syntetycznych tkanin i inne materiały. Niektóre chemikalia i substancje syntetyczne, takie jak niektóre piany, mogą mieć nieprzyjemny zapach lub emitować potencjalnie szkodliwe chemikalia zwane lotnymi związkami organicznymi.

Etyczne obawy

w dół pochodzi z piór gęsi. Niektórzy zwolennicy wyrazili zaniepokojenie, że producenci mogą wyrywać pióra gęsi, gdy jeszcze żyją, powodując cierpienie.

Istnieją również obawy dotyczące sposobu, w jaki producenci traktują gęsi przed zebraniem piór. Na przykład niektóre gęsi mogą żyć w niehigienicznych lub nieludzkich warunkach.

w dół jest zasobem odnawialnym, ponieważ rolnicy gęsi mogą hodować więcej gęsi. Wpływ na środowisko Down zależy od praktyk rolniczych każdej farmy w dół.

Niektóre gospodarstwa marnują znaczne zasoby i uwalniają toksyczne chemikalia w powietrze i wodę. Inni mogą zastosować bardziej zrównoważone podejście.

Podczas gdy niektórzy producenci mogą obiecać „etyczne w dół”, trudno jest zweryfikować te roszczenia. Egzekwowanie w branży jest luźne. Konsumenci, którzy martwią się o leczenie gęsi, mogą preferować alternatywy.

Lista poduszek dół

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych produktów. Wszystkie prezentowane informacje są oparte wyłącznie na badaniach.

Casper Down Pillow

Ponieważ w dół jest grube, może zachować ciepło. Dla osób, które śpią gorąco lub w ciepłym środowisku, może to wpłynąć na jakość snu.

Casper Down Pillow używa unikalnej technologii Multichamber do tworzenia kieszeni chłodzących. Zapewni to, że poduszka nie zachowa ciepła ani nie spowoduje zakłóceń snu.

Odpowiedzialny standard Down (RDS) poświadcza, że ​​producent postępuje zgodnie z humanitarnymi praktykami podczas zbierania w dół.

Casper w dół Poduszka jest dostępna do zakupu online.

Parachute Down Silna Sleeper poduszka

Ta poduszka jest pluszowa i gęsta, oferując większe wsparcie szyi dla podkładów bocznych.

Pokrywa tkana sateen zapewnia, że ​​żadne pióra nie wystawą. Okładka jest w 100% bawełniana.

recenzenci twierdzą, że poduszka dobrze dostosowuje się do ich pozycji spania bez potrzeby puchania lub regulacji.

Parachute w dół poduszka śpiąca jest dostępna do zakupu online.

Puredown Natural Goose Down Pillow

Opcja przyjazna budżetowi, poduszki puredown są dostępne w zestawach z zestawów z zestawów z zestawów z zestawów z zestawów dwa. Te poduszki o średnim wypełnieniu oferują wsparcie światła.

Producent potwierdza, że ​​pióra są bezwonne. Twierdzą również, że dokładnie dezynfekują pióra, aby usunąć alergeny i kurz.

Produkt podąża za RDS i jest hipoalergiczny.

Putedown Natural Goose Down Down jest dostępna do zakupu online.

CUDDLEDOWN 800 PLAID

poduszki sateen cuddledown są grube i pluszowe, co czyni je idealną opcją dla Podkłady boczne.

Związek kontrolny poświadcz Down jako odpowiedzialnie pozyskiwany. Poduszka ma certyfikat Oeko-Tex, który wskazuje, że jest wolna od szkodliwych substancji.

Pokrycie wynosi 450 gwintów, co czyni ją miękką i trwałą opcją.

Poduszka Cuddledown 800 jest dostępna do zakupu online.

Alternatywy dla poduszek w dół

Niektóre alternatywy dla poduszek w dół obejmują:

Pamięć Poduszki piankowe

Pianowe poduszki pamięci oferują wsparcie w kształcie ciała, ale zwykle są twardsze niż w dół hondrox apteka.

Tempur-Pedic Tempur-Cloud Breeze Podwójna poduszka chłodząca oferuje mocne funkcje wsparcia i chłodzenia. Jest odpowiedni dla osób, które mają tendencję do spania na gorąco.

Poduszka z pianki pamięci może pasować do wszystkich pozycji spania, ponieważ dostosowuje się do użytkownika.

Tempur-Pedic Tempur-Cloud Breeze Dual Poduszka chłodząca jest dostępna do zakupu online.

Poduszki dostosowywane

Wielu producentów tworzy poduszki konfigurowalne. Użytkownicy mogą dodawać lub usuwać warstwy, aby uzyskać odpowiednią obsługę.

Warstwa Brookstone Dostosowanie poduszka oferuje trzy warstwy, w tym imitacyjną warstwę w dół.

Poduszka konfigurowalna jest przydatna, jeśli ludzie uważają, że ich uważają, że ich uważają, że ich uważają, że ich uważają, że ich uważają Potrzeby i preferencje zmieniają się w czasie.

Dostępna poduszka do regulacji warstwy Brookstone jest dostępna do zakupu online.

Down Down Alternative poduszki

Down Alternative Pillows są podobnie miękkie do Down Poduszki, ale bez obaw związanych z dobrostanem zwierząt i alergii.

śnieg alternatywna poduszka jest certyfikowana jako wolna od wielu szkodliwych chemikaliów.

ma gładką pokrywę mikrofibry, która zapobiega alergom przymocowanie do materiału.

Alternatywna poduszka śnieżna jest dostępna do zakupu online.

Podsumowanie

Poduszki w dół są bardzo miękkie, a użytkownicy mogą wybierać spośród różnych poziomów wsparcia.

Ponieważ użytkownicy mogą puchać i przenosić poduszki, aby uzyskać mniej lub bardziej wsparcie, poduszki w dół są dobrą opcją dla osób, które nie są pewne dotyczące potrzeb poduszki.

Jednak jak wszystkie poduszki , poduszki w dół nie działają dobrze dla wszystkich. Osoby z poważnymi alergiami powinny skontaktować się z lekarzem w sprawie najbezpieczniejszych opcji.

  • Zaburzenia snu/snu/bezsenność

Wiadomości medyczne mają dziś ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpią tylko z rówieśników Przegląd badań, akademickich instytucji badawczych oraz czasopism i stowarzyszeń medycznych. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

Contents